Preskocit navigáciuVYHLADÁVANIE

Kalendár udalostí

Predchádzajúci mesiac Nasledujúci mesiac
Január 2019
Po Ut St Št Pi So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Slávnostný nástup odchádzajúcich príslušníkov DCM-C do Afganistanu a Active Fence do Turecka


Slávnostný nástup odchádzajúcich príslušníkov DCM-C do Afganistanu a Active Fence do Turecka  

V areáli Základne mobilných KIS v Ružomberku sa 17. apríla 2014 konal slávnostný nástup  pri príležitosti odchodu príslušníkov jednotky DCM-C do zahraničnej operácie ISAF v Afganistane a na plnenie úloh v rámci aktivity ACTIVE FENCE Turecko.

 

Na slávnosti sa zúčastnili, okrem ďalších pozvaných hostí, aj zástupca náčelníka odboru BOIaKIS Štábu pre podporu operácií GŠ OS SR plukovník Peter Schvarcbacher, zástupca náčelníka odboru pre podporu operácií Veliteľstva síl, výcviku a podpory podplukovník Peter Dolinay a príslušník štábu pre podporu operácií GŠ OS SR major Karol Trup. Po podaní hlásenia a predstavení hostí veliteľ Základne mobilných KIS vyhlásil personálne rozkazy a poďakoval príslušníkom DCM-C za dobre vykonanú prácu v ozbrojených silách a zaprial im veľa šťastia pri plnení úloh v zahraničí. Nasledovali vystúpenia pozvaných hostí s prejavmi. Záver slávnosti patril slávnostnému pochodu príslušníkov základne.

 

 

 


Slávnostný nástup odchádzajúcich príslušníkov DCM-C do Afganistanu a Active Fence do TureckaSlávnostný nástup odchádzajúcich príslušníkov DCM-C do Afganistanu a Active Fence do TureckaSlávnostný nástup odchádzajúcich príslušníkov DCM-C do Afganistanu a Active Fence do TureckaSlávnostný nástup odchádzajúcich príslušníkov DCM-C do Afganistanu a Active Fence do TureckaSlávnostný nástup odchádzajúcich príslušníkov DCM-C do Afganistanu a Active Fence do TureckaSlávnostný nástup odchádzajúcich príslušníkov DCM-C do Afganistanu a Active Fence do TureckaSlávnostný nástup odchádzajúcich príslušníkov DCM-C do Afganistanu a Active Fence do TureckaSlávnostný nástup odchádzajúcich príslušníkov DCM-C do Afganistanu a Active Fence do Turecka

Autor: ZaMKIS , Foto: por. Ing. Peter IVAN - Dátum: 25.04.2014
Čítanosť: 4934
Verzia pre tlač

Skočiť na menu
Share